تماس با ما

شماره تلفن: 021-91025052
شماره موبایل: 09117027570
ایمیل: rastin.translators@gmail.com
آی‌دی تلگرام: @rastintranslators
ساعات پاسخگویی:
روزهای اداری: ۸ صبح الی ۱۹
روزهای تعطیل: ۹ صبح الی ۱۷

برای درخشیده شدن با ما در ارتباط باشید:

امکان برقراری ارتباط با کاربران از طریق راه‌های ارتباطی فوق و پاسخگویی به سئوالات آنها در سراسر شبانه‌روز، همیشه مورد توجه عوامل شبکه مترجمین راستین قرار داشته و مبنای فعالیت کاری این مؤسسه، ایجاد یک رابطه مستمر و دوسویه با مخاطبین خودش بوده است. اگر مایل هستید تا ابزار درخشیدن خودتان را پیدا نمایید و یا اینکه کسب و کارتان را به ترقی برسانید، اینک با کارشناسان ما تماس گرفته و سئوالات خود را مطرح نمایید.

ترجمه مقاله

دانشجویان و محققین همیشه به ترجمه مقاله برای آگاهی از دستاوردهای جدید نیاز دارند. در صورتیکه در بستر خدمات ترجمه تخصصی به این نیاز پاسخ داده شود، آنها می‌توانند به اهداف خودشان نزدیک گردند. برای اینکه این نوع خدمات را در تمام رشته‌های تحصیلی دریافت نمایید و هزینه ترجمه مقاله به شکلی منصفانه برایتان تعیین شود، با ما تماس بگیرید.

ترجمه کتاب

در دسترس بودن انواع کیفیت ترجمه باعث شده تا این مجموعه به انتخاب اول بسیاری از افراد خواهان چاپ و نشر کتاب تبدیل شود. مترجمین و ویراستاران این مؤسسه تلاش دارند تا با ارائه یک نثر جذاب و البته تخصصی، موجبات رضایت کاربران از سپردن ترجمه کتاب به آنها را فراهم آورند. برای ایجاد این نوع رضایت و رسیدن به اهدافتان با ما در ارتباط باشید.

ترجمه محتوای سایت

مقوله تولید محتوا و ترجمه سایت در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. صاحبان کسب و کارها می‌خواهند با نثری دلنشین و شیوا، جدیدترین مطالب را به خوانندگان تحویل دهند تا موجب افزایش بازدید و ماندگاری بیشتر آنها در سایت‌شان شوند. ترجمه محتوای وب سایت نیازمند مهارت است، بنابراین با کارشناسان ما برای دستیابی به بهترین نتیجه در تماس باشید.