قوانین و مقررات

شبکه مترجمین راستین جهت ایجاد شفافیت در مورد مسائل کاری، مجموعه‌ای از قوانین و مقرارت را تنظیم نموده است. بدیهی است که ثبت سفارش در این مؤسسه، به‌ معنی مطالعه‌ کامل و قبول این شرایط می‌باشد.

 

1- زمانیکه کاربر سفارش خود را در سایت ثبت می‌کند و مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌نماید، قرارداد میان وی و مؤسسه منعقد می‌گردد.

 

2- قیمت‌گذاری از طرف شبکه مترجمین راستین به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد.

 

3- هزینه و زمان تحویل سفارش برای کلیه‌ی کیفیت‌ها و فوریت‌ها از طریق پنل کاربری به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

4- کلیه‌ سفارشات به‌صورت تایپ‌شده و در قالب دو فایل ورد و پی‌دی‌اف به مشتری تحویل داده خواهند شد و فقط مواردی که مشتری در هنگام ثبت سفارش به آنها اشاره کرده است، ترجمه خواهند شد.

 

5- فاکتور ارسالی برای مشتری یک ماه معتبر خواهد بود. در صورتیکه مشتری پس از این زمان بخواهد سفارش خود را کامل کند، بایستی با مؤسسه تماس گرفته و تقاضای صدور فاکتور مجدد را نماید.

 

6- کلیه‌ کیفیت‌های این مؤسسه دارای گارانتی می‌باشد، لذا در صورتیکه مشتری نسبت به کیفیت ترجمه اعتراض داشته باشد، در زمان مقرر می‌تواند از طریق ارسال تیکت پشتیانی یا تماس با مؤسسه مشکل خود را مطرح نماید. مشکل مورد نظر مشتری توسط پشتیبان مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تأیید نسبت به ویرایش ترجمه اقدام به عمل می‌آید. انجام هر گونه ویرایش پس از اتمام مدت زمان گارانتی نیازمند پرداخت هزینه می‌باشد.

 

7- در صورتیکه ارسال ترجمه‌ سفارش بیش از 24 ساعت به تأخیر افتد، شبکه مترجمین راستین موظف به پرداخت خسارت به کاربر می‌باشد.

 

8- مؤسسه 24 ساعت پس از پرداخت هزینه‌ی سفارش توسط کاربر می‌تواند از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل قرارداد را لغو نماید. در این صورت شبکه‌ مترجمین راستین موظف به پرداخت کل هزینه‌ی سفارش به مشتری می‌باشد.

 

9- مشتری پس از پرداخت هزینه‌ سفارش می‌تواند از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل قرارداد را لغو نماید. درخواست لغو سفارش توسط مشتری بایستی در روزهای کاری و ساعت اداری انجام گیرد. در صورتیکه مشتری قرارداد را لغو نماید، هزینه‌ی ترجمه‌های انجام‌ شده از کل مبلغ سفارش کسر می‌شود و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده می‌شود.

 

10- کلیه‌ مترجمین و کارمندان مجموعه موظف به محافظت از اطلاعات و مطالب مشتریان می‌باشند.