درباره ما

با گسترش رشته‌های دانشگاهی و افزایش تعداد دانشجویان، ارائه‌ خدمات ترجمه برای این دسته از افراد وارد مرحله‌ی جدیدی شده است. دانشجویان جهت چاپ مقاله، ارائه‌ پایان‌نامه، پروژه‌های کلاسی و تحقیقات خود به ترجمه‌ تخصصی متون نیاز دارند، اما ترجمه‌ این منابع برای دانشجویان آسان نمی‌باشد. همچنین صاحبان مشاغل و کسب‌و‌کارها برای صادارت بیشتر محصولات خود به ترجمه‌ کاتالوگ‌ها و بروشورها نیاز دارند و برای رقابت با رقبای خود در عرصه‌ی بین‌المللی می‌توانند از سایت‌های دو‌زبانه بهره ببرند. لذا طیف گسترده‌ای از افراد به خدمات ترجمه نیازمند می‌باشند.

 

درباره شبکه مترجمین راستین

  درباره شبکه مترجمین راستین  

 

شبکه‌ مترجمین راستین جهت برآورده کردن نیاز این جامعه‌ هدف تأسیس شده است. این مجموعه با ارائه‌ خدماتی نوین و جدید به مشتریان خود، جزء مجموعه های برتر کشور در حوزه‌ی ترجمه می‌باشد که در این مدت کم با استقبال چشمگیر فرهنگیان، دانشجویان، دانشگاهیان، صاحبان کسب‌و‌کار و مراکز دولتی و خصوصی روبه‌رو شده است. شبکه‌ مترجمین راستین با هدف کاهش هزینه‌ها و بالا بردن کیفیت ترجمه‌ها، خدمات ویژه‌ای به کاربران خود ارائه می‌دهد.

 

این مجموعه در تمام رشته‌های دانشگاهی، مترجمین متخصص و مجرب را با حساسیت زیاد جذب کرده است و تلاش نموده است تا از اطلاعات و مطالب کاربران و مشتریان خود محافظت نماید. این مجموعه برای گروه وسیعی از مترجمین، شغل و درآمد ایجاد نموده است و توانسته به نیازهای کشور در زمینه‌ی اشتغال‌زایی پاسخ دهد. این مجموعه امیدوار است تا بتواند به رسالت فرهنگی و آموزشی خود در زمینه‌ی ترجمه عمل کند و با ارائه‌ی خدماتی بهتر و با کیفیت‌تر به مشتریان خود، زمینه‌ی شکوفایی ایران اسلامی را فراهم نماید. عوامل شبکه‌ مترجمین راستین می‌کوشند تا با بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات شما در زمینه‌ی کاری خود به بهترین شکل عمل نمایند و موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم کنند.