تابلو اعلانات
  • به شبکه مترجمین راستین خوش آمدید.
  • شش درصد تخفیف مقالات رشته مکانیک
27 مرداد 1398 ساعت 02:06:56

ترجمه چکیده پایان‌نامه و مقاله

ترجمه چیکده پایان‌نامه از الزامات پایان‌نامه‌نویسی محسوب می‌شود که شکل صحیح ترجمه‌ی آن بسیار مورد توجه داوران قرار می‌گیرد. ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده پایان‌نامه باید به‌صورت تخصصی انجام گیرد و کلیه‌ی کلمات تخصصی آن باید براساس معیارهای نگارشی و با تسلط بر فرهنگ و ادبیات زبان مبدا و مقصد ترجمه شوند. همچنین ترجمه چکیده مقاله برای داوران مجلات داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اشتباه بودن ترجمه، احتمال عدم‌پذیرش مقاله را افزایش می‌دهد.

 

ترجمه تخصصی چکیده پایان‌نامه در شبکه مترجمین راستین

در ساختار نوشتن پایان‌نامه‌ی بسیاری از دانشگاه‌های کشور ما، چکیده وجود دارد که بایستی به زبان انگلیسی نیز ترجمه شود. در چکیده مفاهیم اصلی و مهم موضوع عنوان می‌شود و در حد 250 کلمه به بیان مطالب می‌پردازد. در این راستا، مفاهیم بایستی به شکلی درست و روان ترجمه گردند تا خواننده به‌صورت مطلوب با موضوع شما آشنا شود، لذا ترجمه‌ فارسی به انگلیسی چکیده پایان‌نامه باید به مترجم متخصص و با تجربه سپرده شود تا زحمات کشیده‌شده برای پایان‌نامه به چشم آید. شبکه‌ مترجمین راستین در ترجمه‌ چکیده‌ پایان‌نامه‌ها در تمام رشته‌های دانشگاهی دارای سابقه‌ی طولانی بوده و مترجمین ماهری را در این زمینه آموزش داده است و آماده‌ی ترجمه‌ چکیده‌ پایان‌نامه‌های دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی می‌باشد.

 

 

ترجمه تخصصی چکیده مقاله در شبکه مترجمین راستین

در بسیاری از مجلات و کنفرانس‌های داخلی، چکیده و عنوان مقاله باید به انگلیسی ترجمه شوند. ویراستاران و داوران معمولا به ترجمه‌ی دقیق چکیده توجه ویژه‌ای می‌کنند و ممکن است به‌دلیل عدم ترجمه‌ی روان و شیوای چکیده، مقاله با عدم‌پذیرش روبه‌رو شود. به همین خاطر لازم است که ترجمه‌ چکیده به مترجمین با سابقه و مجرب سپرده شود تا ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده‌ مقاله به‌شکلی مطلوب و درست ترجمه گردد. در شبکه مترجمین راستین، مترجمین مجرب و با سابقه‌ای مشغول به فعالیت هستند و آمادگی دارند تا ترجمه چکیده مقاله شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند، در این صورت کیفیت مقاله شما بالاتر خواهد رفت و احتمال پذیرش مقاله افزایش پیدا می‌کند.

 

نحوه‌ ثبت سفارش ترجمه‌ چکیده پایان‌نامه و مقاله در شبکه مترجمین راستین

نحوه‌ی ثبت سفارش ترجمه‌ چکیده پایان‌نامه و مقاله در شبکه مترجمین راستین ساده می‌باشد، به این منظور کافی است تا به قسمت ثبت سفارش مراجعه کنید و فایل مورد‌نظر خود را بارگذاری نمایید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و قیمت‌گذاری رایگان برای سفارش خود را ملاحظه فرمایید. قیمت‌گذاری برای سه کیفیت خوب، خیلی‌خوب و عالی و سه زمان عادی، نیمه‌فوری و فوری انجام می‌گیرد که کاربر با توجه به شرایط خود می‌تواند یکی را انتخاب نماید. تمام پلن‌ها دارای گارانتی تعویض می‌باشند و در صورت درخواست مشتری، مترجم موظف به رفع ایرادات می‌باشد. همچنین تمام اطلاعات ارسالی کابران و مشتریان نزد شبکه‌ مترجمین راستین محفوظ خواهد ماند و این اطلاعات محرمانه قلمداد خواهد شد.